Rohkem liha,
mitte nisu
No wheat, but more meat. PrimaDog dog food.

PrimaDog - Rohkem liha, mitte nisu

Liha on koera olulisim toit. Seetõttu on liha alati ka PrimaDogi täistoitude olulisim tooraine. Soovime, et teie koeral oleks parim võimalus elada pikk ja terve elu. Seetõttu ei kasuta me toitudes nisu, soja ega kunstlikke maitse- või värvaineid. Oleme ka ise koeraomanikud ja valmistame ainult selliseid toite, mida tahame pakkuda oma koerale.

PrimaDogi missioon on panustada iga koera võimalusse elada õnnelikku ja tervet elu. Selleks pakub PrimaDog lihakaid täistoite, mis rahuldavad kõik koera toitainevajadused. Koera heaolu toetamiseks oleme kõikidele kuivtoitudele lisanud põhjamaistest ürtidest ja marjadest koosnevat looduslikku supertoidusegu. Soovime, et PrimaDogi tooted oleksid kõigile hõlpsasti kättesaadavad ja seetõttu tahame pakkuda esmaklassilist kvaliteeti peale spetsialiseerunud kaupluste ka neis poodides, kus teete oma igapäevaseid ostusid.

PrimaDogi tootevalikust leiate nisuvabad kuivtoidud, täiesti teraviljavabad kuivtoidud, konservtoidud, vorstid ning maiused ja närimiskondid – ühesõnaga kõik, mida koera õigeks toitmiseks vaja. Olgu teie koer väike aktiivsportlane või suur diivanikuningas, PrimaDogi lai valik pakub parimaid palasid täisvereliseks eluks teie kõrval.